انتفاضه اقتصادی

"ما با اسرائیل وارد جنگ می شویم؛ هر کس با ماست، بسم الله. هر کس با ما نیست، خداحافظ! "

گزارشی از پدیده ای که زیاد تکرار می شود اما نباید تکراری باشد!

بسم الله الرحمن الرحیم

طبق برنامه مصوب(!)قرار بود که امروز اخبار  مقاومت را روی وبلاگ داشته باشیم؛

دیشب در سایت ها گشت می زدم که اخبار مرتبط با جبهه اسلامی را ببینم و از بین آن ها یک یا چند خبر را که خاصیت برانگیزانندگی بیشتری دارد انتخاب نموده و روی وبلاگ قرار دهم،اما...

وقتی کمی فکر کردم ،دیدم که این کا ر فایده ای ندارد،چون علاوه بر اینکه  مستلزم استفاده از  خبرهای تکراری برای  مخاطبان ما ست که بدون شک خودشان پیگیر اخبار مقاومت اسلامی هستند،منشاء حرکت هم نخواهد شد!حال آنکه ما در این وبلاگ به دنبال   ایجاد و تقویت اقدامات عملی در عرصه جهاد هستیم!

البته انشاءالله تلاشمان را می کنیم که برای یک شنبه های آتی ،از طریق رفقایی که در متن  جبهه  هستند،اخبار غیر تکراری  از وضعیت فلسطین  هم مخابره کنیم!اما برای امروز نوشتن گزارشی را انتخاب کرده ام  که...

گزارش  فروش گاه های مواد غذایی شهر من...

شنوندگان عزیز (=کسانی که گوش شنوا دارند) توجه فرمایید:روز گذشته در حالی که مسیر حرم مطهر رضوی تا منزل را با اتوبوس طی می کردم،متوجه شدم که  متاسفانه  تعداد -نه چندان اندکی- از فروش گاه ها از تابلوهای بزرگی برای معرفی  خود به مردم استفاده کرده اند که  روی آن ها نشان منحوس کالاهای رژیم اشغالگر قدس به چشم می خورد!مسئله قابل توجه این است که علی رغم این  خطای غیر قبل اغماض،مردم-همان مردمی که روز جمعه حضور چشم گیری در راه پیمایی روز  قد س د اشتند_برای خرید به این  فروشگاه ها  مراجعه می کنند و آب هم از آب تکان نمی خورد!

مگر نمی شود که به صاحبان این فروشگاه ها تذکر بدهیم که تابلوی خود را  از نجاست نشان کالاهای صهیونیستی،پاک کنند؟

مگر نمی شود که به  صاحب مغازه ها بگوییم  آمادگی  داریم که اگر نمی توانند تابلو هایشان را عوض کنند حداقل، ضربدر قرمز روی  نام منحوس این کالاها کشیده و به جای آن،ذکر مرگ بر اسرائیل را برایشان  بنویسیم؟

مگر نمی شود که اگر این فروشگاه ها در اجرای خواسته ما مبنی بر تعویض یا تغییر تابلوهایشان-آن چنان که توصیف شد-تعلل ورزیدند،از خرید از آنان خودداری کنیم؟

-مگر احتیاجات ما  به یک  فروشگاه مواد غذایی چقدر اورژانسی است که نتوانیم به خاطر آرمان های اسلام و انقلابمان مسیر بیشتری را تا پیدا کردن یک اغذیه فروشی صالح طی کنیم یا حتی از خریدمان صرف نظر کنیم؟

پرانتز باز:جامعه مومن و انقلابی،تعارض دنیای زودگدر و سهل الوصول با آرمان های ماندگار و صعب الوصول را به نفع این دومین حل خواهد کرد!

از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت8/6/68

این پرانتز باید باز بماند!

-مگر ممکن است که  مسئله مقاومت اسلامی،جایگاه شایسته اش را در نظام فکری و شناختی ما داشته باشد و آنگاه ما بدو ن توجه به نشان کالاها یا مغازه ها خرید کنیم!امام علی (ع) می فرمایند:

عقل ها ،یپشواهای افکار وافکار پیشواهای قلب ها و قلب ها پیشواهای حواس و حوا س پیشواهای اعضا هستند!

مستدرک النهج-ص176

-بیشتر دقت کنیم!اگر توفیق حضور در جبهه نظامی را نداریم،می توانیم که خرج گلوله کشتن برادران و خواهران مسلمانمان را که از جیب خودمان حساب نکنیم!

نظرات() 
محسن
جمعه 26 شهریور 1389 01:08 ق.ظ
سلام چند تا سوال دارم:

چرا دولت درزمینه مسائل جهان اسلام وگروه هایاسلامی شل کارمی کنه؟ مثلا اخوان المسلمین خیلی ظرفیت عظیمی است چرا مسئولین آن نباید با مسئولین ما دیدار داشته باشند؟ چرانباید بااحمدی نژاد دیدارداشته باشند؟چرا نباید با رهبر انقلاب دیدار داشته باشند؟ چرا نباید نشست های تخصصی با آن ها داشت؟ چرا نباید درباره ولایت فقیه واصل فقیه با آن ها بحث کنیم ؟چرا نباید از آن ها درمجامع بین المللی به طور صریح حمایت کنیم ؟

دولت وبه خصوص وزارت خارجه مسئولند با ان جیو های اسلامی با گروه های اسلامی با جنبش های سیاسی کل دنیا ارتباط برقرار کند وآن ها را تقویت کند ارتباط فقط این نیست که با کشوری روابط اقتصادی گسترش بدهیم ویا این که ما از اونا اونا هم ازما مثلا ایران وآفریقا دفاع کنند آقا فرمودند به جز کمیت باید دقت به محتوای کار داشته باشند چرا نباید به بوسنی سفرکرد وبا آن ها محکم صحبت کرد واز آن ها صراحتا حمایت کرد؟ چرا نباید در نشست های آن ها مثلا سالگرد جنگ بوسنی دربوسنی شرکت کرد ؟

چرا نباید به یمن سفر کرد وبا مقامات یمن وبعد از آن با شیعیان صعده صحبت کرد؟ چرا نباید آن ها را تقویت کرد ؟چرا نباید به آن ها تسلیحات نظامی وفرهنگی داد ؟چرا نباید کمک مادی کنیم ؟چرا به مسلمانان کشمیر بی تفاوتیم؟ صراحتا اعلام کنیم که باید کشمیر از هند وپاکستان جدا شود هند چه خیری برای ما داره چون مثلا بعضی موقع ها ازشون تسلیحات می خریم باید این مسئله رها کرد چرا سخنگوی وزارت خارجه درباره ی این مسائل صحبت نمی کند؟ چرا نباید باکمک مسلمانان کشورهای مختلف ان جیو های مختلف درکشورهای مختلف بااستفاده از نیروهای داوطلب به راه باندازیم؟ مگر امام نبود که فرمود باید هسته های مقاوت حزب الله شکل بگیره که رسمیش میشه ان جیو پس چرا اصلا اجازه ساخت ان جیو درایران را نمی دهند؟ درهین فتنه این انجیوها ی مستکبر بودند که فتنه رو قوی تر کردند الته اونا در را ه شیطان بودند ولی مگر نیروهای داوطلب وحزب اللهی کمه پس چرا این ان جیو های حزب اللهی وولایتی رو به رسمیت نمی شناسند چرا مخالفت می کنند ؟ومیگویند مسائل به شما ربطی نداره یعنی اونا بیشتر از امام می فهمند هاشا به کرمشون
به هرحال دستگاه دیپلماسی ودولت باید شیوه ی دیگری را درپیش گیرند

محسن یک بچه بسیجی
محسن
پنجشنبه 25 شهریور 1389 01:03 ب.ظ
سلام چقدرتابه حال این وبلاگ را به گوگل معرفی کردید باید به تمام جستجوگرهای اینترنتی معرفی کنید وهمچنین قبل عملیات سایبری نیازی یک عملیات غیرسایبریه مثل پخش اعلامیه وعکس واسناد و....درنمازجمعه ها
تریب
چهارشنبه 24 شهریور 1389 09:32 ب.ظ
پس کجایی؟
یاعلی
تریب
چهارشنبه 17 شهریور 1389 02:20 ق.ظ
سلام
فونتش خیلی خوب شد!
یاعلی

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات