انتفاضه اقتصادی

"ما با اسرائیل وارد جنگ می شویم؛ هر کس با ماست، بسم الله. هر کس با ما نیست، خداحافظ! "

شنبه 10 مهر 1389

سلاااااام همشهری!(گزارش)

نویسنده: نهضت دفاع مالی   

بسم الله الرحمن الرحیم

از:کسی که مدعی است برای انتفاضه اقتصادی کار می کند

به:امام زمان(عج الله تعالی فرجه االشریف)

آقا جان سلام!

خودم می دانم که نیازی به گزارش کار نصفه و نیمه من نیست و خدا خودش همه چیز را حداقل هفته ای یکبار به شما می گوید و این را هم میدانم که از نحوه کارم راضی نیستید که اگر غیر از این بود،این دوری ما از شما-نه دوری شما ازما-معنی نداشت....

اصلا خودتان گفتید که:بی شک دوری ما از آنان به سبب اعمالی است که از آنها به ما می رسد و ما این اعمال را شایسته آنان نمی دانیم!(در واقع باز هم ما هستیم که با اعمالمان از شما دور می شویم ؛تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز)

فقط برای این می نویسم،که خودم بیشتر حواسم باشد در محضر خدا وباعلم به آگاهی شما اینگونه کار کردن واقعا شرم آور است!

کارکردنی که تابستانها به بهانه دوری از بچه ها و دسترسی نداشتن به این وآن تعطیل می شود ایام امتحانات به دلیلی و بقیه ایام به بهانه های دیگر...

خیر سرمان می خواهیم در مسیر آزادی قدس و مسئله فلسطین که به فرموده نایب شما اصلی ترین مسئله جهان اسلام است،کار کنیم!

یاد کلام پدرتان حضرت علی علیه السلام افتادم،آنجاکه گله از مردم کوفه می کنند:

شگفتا!شگفتا!به خدا سوگند!این واقعیت قلب انسان را می میراند و دچار غم واندوه می کند که شامیان در باطل خود وحدت دارند-بخوانید صهیونیست ها- و شما در حق خود متفرقید. زشت باد روی شما و از اندوه رهایی نیابید که آماج تیربلا شدید!به شما حمله می کنند،شما حمله نمی کنید؟!با شما می جنگند،شما نمی جنگید؟!این گونه معصیت خدا می شود و شما رضایت می دهید؟

وقتی در تابستان فرمان حرکت به سوی دشمن می دهم،می گویید هوا گرم است،مهلت ده تا سوز گرما بگذرد، وآنگاه که در زمستان فرمان جنگ می دهم،می گویید هوا خیلی سرد است بگذار سرما برود. همه این بهانه ها برای فرار از سرما و گرما بود.وقتی شما از گرما و سرما فرار می کنید، به خدا سوگند که از شمشیر بیشتر گریزانید!

ای مرد نمایان نامرد!ای کودک صفتان بی خرد که عقل های شما به عروسان پرده نشین شباهت دارد!چقدر دوست داشتم که شما را هرگز نمی دیدم و هرگز نمی شناختم!

خدا شما را بکشد که دل من از دست شما پرخون و سینه ام از خشم شما مالامال است!کاسه های غم واندوه را،جرعه جرعه به من نوشاندید و با نافرمانی وذلت پذیری،رای و تدبیر مرا تباه کردید...(خطبه27نهج البلاغه)

نمی دانم شاید یکی از دلایلی  که آقا این قدر توصیه می کنند که ما نهج البلاغه را بخوانیم،همین باشد که این خطبه ها را ببینیم و کمی به خودمان بیاییم...

 وشاید اینکه نایبتان می گویند در تاریخ صحنه ها عوض نمی شوند،آدم ها عوض می شوند برای این است که چون منی خودم را بهتر از کوفیان نبینم و وقتی از نظر ولایت مداری خودم را باآنان مقایسه  کنم آنقدر  نقاط مشترک بین و خودم وکوفیان پیدا کنم که اگر ناگهان یکی از آنان از لابه لای تاریخ بیاید و در اتاقمان را بزند بگویم

به!سلاااام همشهری!

 ببخشید که زیاد پرحرفی کردم!می دانم که جدتان رسول خدا(روحی له الفدا) که "ما ینطق عن الهوی،ان هوالا وحی یوحی"بودند،کثیر السکت بودند،یعنی زیاد سخن نمی گفتند!و من  که پرت و پلا زیاد می گویم قاعدتا باید کمتر حرف بزنم ولی خب آقا جان شما که دیگر باید  من را شناخته باشید که عادت ندارم به هرچیزی که می دانم عمل نمی کنم که اگر می کردم...

رها کنم!

گزارش:

چهارشنبه(7/7/همت مضاعف)،بنده خدایی که می شود گفت متولی اصلی انتفاضه اقتصادی است،با بنده تماس گرفت و برای حدود ساعت 11روز پنج شنبه قرار جلسه گذاشتیم!(سر صبح نگذاشتیم که از خوابمان نیفتیم!!!)پنج شنبه هم رفتیم دفتر جنبش عدالتخواه.تقریبا هم زمان رسیدیم. هنوز گرد راه از تن نزدوده بودیم که وقت اذان رسید. پس نمازمان را خواندیم و جلسه دو نفری خودمان راآغازیدیم.

اول جلسه،آن بنده خدا از تاریخچه کار برایم گفت و از مشکلاتی که برای پیدا کردن یک شماره حساب مستقیم از جبهه مقاومت اسلامی با آن مواجه شده اند!

دفتر حماس که گویا در حال جابه جایی مسئول خود بوده،پیشنهاد می دهد مبالغی که جمع آوری می شود به صورت دستی در اختیارشان قرار گیرد و مسئول مالی دفتر حزب الله هم بنا به درخواست بچه ها، شماره حساب سیبای خودش را می دهد و این خودش تبدیل می شود به قصه ای!

لذا در ادامه جلسه تصمیم گرفتیم که مسئله شماره حساب را به صورت جدی پیگیری کنیم.

بعد هم قرار شد در راستای طرح جبهه فرهنگی که مشروح آن در صفحات جانبی وبلاگ قرار دارد،به تشکیل بانک اطلاعاتی عناصر مرتبط با جهان اسلام بپردازیم،یعنی هم افراد خبره و کارکرده و دغدغه مند در این حوزه را شناسایی کنیم و با آنها ارتباط برقرار کنیم وتجربیات و نظراتشان را به صورت مکتوب تدوین کرده از آنها بهره ببریم و هم تولیدات فرهنگی شان را جمع آوری و آرشیو کنیم و خلاصه برای جلوگیری از موازی کاری و از صفر شرو ع کردن با هم کارکنیم.

در مورد این هم صحبت کردیم که به جای اینکه بخواهیم واحد جهان اسلام جنبش را به ساختار اضافه کنیم، می توانیم برویم  به تشكل هایی كه به حوزه جهان اسلام پرداخته اند وصل شویم!چون شکر خدا ما تعصب تشکیلاتی نداریم و فقط برایمان این مهم است که تشکلی را  که می تواند بهترین بسترپیشبرد اهداف باشد،انتخاب ودر قالب آن فعالیت کنیم!!!

علاوه بر اینها تقویم را برداشتیم و زمان كارهایمان را مشخص كردیم

برایمان مثل همیشه دعا كنید كه شرمنده شما نباشیم...

اللهم عجل لولیك الفرج والعافیه والنصر

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه...

ومن الله توفیق...

نظرات() 

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic