انتفاضه اقتصادی

"ما با اسرائیل وارد جنگ می شویم؛ هر کس با ماست، بسم الله. هر کس با ما نیست، خداحافظ! "

محمدصدرا دیگر با شیر خودم سیر نمی شود.حریره و فرنی هم دوست ندارد و بعد از دو سه قاشق خوردن دهانش را سفت می کند و غذا را بیرون می دهد.سوپ هم خیلی زود است و برای معده اش سنگین.دکتر میگوید سرلاک از جهت تناسب و تامین تمامی املاح و ویتامینها عالی است. داروخانه هایی را که میشناسم سر میزنم حتی در مرکز تهران.همه جا تنها سرلاکی که می بینم نستله است.تازه فهمیده ام اصلا سرلاک برندی است که به جهت فراوانی و شهرتش حالا یک نام شده است.دو دلم .یک عکس مدام جلوی چشمانم یا بهتر بگویم روی جگرم هست.هدیه کودکان اسرائیلی به کودکان فلسطینی:

 

هدیه کودک من به کودکان فلسطینی چیست؟

دودلم.سرچ میکنم."غذای کودک غیر اسرائیلی"" غذای کودک غیر اسراییلی".چه خوش خیالم که فکر میکنم اینترنت،شبکه محبوب غرب باور های ایرانی در این زمینه مرا راهنمایی میکند. می فهمم که تنها هستم.باز هم سرچ میکنم.تنها چیزی که نصیبم می شود این است که نستله خیلی بیشتر از آنچه فکر میکردم اسرائیلی است و البته  آقای پیتر برابک(Peter Brabeck)، رئیس شرکت نستله، در سال 1998 جایزه‌ی جوبیلی (Jubilee award) را از دست بنیامین نتانیاهو در جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس اسرائیل دریافت نمود  !!!!!!!

دودلم.باز هم ایمانم میرود که کم بیاورد.خودم را توجیه میکنم :خوب اینجا چون ضرورت دارد اشکالی ندارد.یکی اون ته تها داد میزنه "ضرورت دارد؟؟؟؟؟"بالاخره تصمیم میگیرم که تا آنجا که میتوانم حتی درصدی از پولم به جیب صهیونیستها نرود.حتی خودم را راضی می کنم که مواد نگهدارنده این غذاها سم است و اصلا همان بهتر که ندهم.

دیگر دودل نیستم .اما نا امید نمی شوم.باز هم سرچ میکنم:"غذای کودک".در نی نی سایت مادری که کودکش سرلاک دوست ندارد چند غذا معرفی کرده است.میلوپا(آلمانی)،بلدین،هومانا.بال در می آورم.سرچ می کنم "میلوپا".خدای من !یک غذای کودک ایرانی پیدا میکنم.

پ.ن.۱:برخی به من میگفتند نستله در ایران کارخانه دارد پس بخش اصلی پول سرلاک به هموطنان خودت میرسد و اصلا حضور این کارخانه اشتغال و رونق اقتصادی برای خود مسلمانها ایجاد کرده است.نمی دانم چه طور برای انسان های مادی گرای این روزگار توضیح بدهم که مفهوم برکت چیست و خدا چه وقت مالی را زیاد می کند و چه وقت آنرا اگرچه زیاد، اما تباه می کند

نظرات() 

چهارشنبه 22 دی 1389

نامه شماره 8 حرف آقا روح الله!

نویسنده: نهضت دفاع مالی   

باسمه تعالی

و به راستی اسرائیل از تارهای لانه عنکبوت هم سست تر است. این حرف ، حرف آقا روح الله بود که با این حرفش پشت ابرقدرت هایی را که دم از این رژیم غاصب می زنند به خاک مالانده بود. به خودمان گفتیم با کمی تحریم به این حرف ها خواهیم رسید. شاید هم رسیده بودیم. ولی اخیرا انصافا بدجوری دل شاد کن این رژیم شده ایم! آقای دکتر حواست هست ما برای به اینجا رسیدن خون دل خورده ایم. به همی راحتی ها هم نبوده دکتر جان! همانطوری که می دونی تحریم شدن هر چقدر سخت ؛ تحریم کردن سخت تره! حال ما یه عده ای از دانشجویان و طلاب ارزشی از رئیس جمهور محبوبمون تقاضامندیم که نسبت به تحریم این رژیم غاصب تدابیر جدیدی را نسبت به قبل لحاظ بفرمائید که به همان وعده صادق نزدیکتر شویم.

و العاقبه للمتقین

نامه

نظرات() 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یعْلَمُونَ ﴿آیه۸سوره منافقون

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

دکتر محمود احمدی نژاد

یقینا کلام الهی در قران تایید کننده حرکت انقلابی ملت و دولت ایران در مسیر عزت و سربلندی در طول 30 سال پس از انقلاب و اثبات کننده تداوم استقامت و ایستادگی در مواجهه و مقابله با همه ناملایماتی است که طی این مدت با ان مواجه بوده است.

ناملایماتی چون هشت سال جنگ تحمیلی ، تحریم ها، کوتاها، فتنه ها و ... لیکن از جنابعالی و سایر مسئولین میهن عزیز که نماینده عزت این ملت همیشه استوار و استکبار ستیز می باشید ، انتظار می رود در مواجهه با این ناملایمات و عوامل آن تصمیمات و راهکارهایی اتخاذ نمائید که همچون سابق با استقامت از پروردگار متعال و در ظل عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و گوش به فرمان رهبر حکیم و فرزانه انقلاب ، علاوه بر خنثی نمودن این توطئه ها و ناملایمات بتوان سریعتر و بهتر در ادامه راه قدم برداشت.

بدون شک اتخاذ تصمیم قاطع و قانونی ، همچنین همراهی علما و مراجع در تحریم تهیه و توزیع کالاهای غربی و به ویژه اسرائیلی زمینه ساز حرکتی انقلابی مردمی در این عرصه خواهد بود.

امیدوارم با درایتی که همه مردم از جنابعالی و سایر مسئولین نظام سراغ دارند شاهد اقدام موثری در این زمینه باشیم.

رضا حسین پور

نامه

نظرات() 
لاَّ یَسْتَوِی الْقَاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ غَیْرُ أُوْلِی

الضَّرَرِ وَالْمُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ(4/95)
 

نامه ای می نویسم به رییس جمهور اسلامی ترین مملکت کره ی
زمین که نظامش برای مجاهدت مالی و جانی برای اسلامش تا دلت بخواهد هزینه داده است
و می دهد و به آن افتخار هم می کند.

نامه ای می نویسم در حالی که هربار نستله می بینم در مملکتم
ناراحت می شوم و هربار آرم موتورولا را روی تصویر دستگاه های رژیم اشغالگر قدس و
دست دوستانم همزمان می بینم دلم می گیرد.

بابا مملکت ما مگه براش چقدر هزینه داره قطع ورود 4 تا جنس
مزخرف؟ اگه مزخرف هم نیست یعنی ما جوون های مملکت مرده ایم که نتونیم داخل بسازیمش
و باید بریم از صهیونیست ها بخریم؟ اگه از این پول ( از هر درصدیش که می خواهید
حساب کنید)، حتی یه گلوله، فقط یه گلوله تو قلب یه فلسطینی بشینه چه کسی جوابگوست؟

از شما رییس جمهور انقلابی کشورمان درخواست می کنم جلوی
ورود کالاهایی که از ورود آنها، حتی یک صهیونیست غاصب حتی یک ریال سود به جیبش می
رود بگیرید، که اینان کفار حربی اند و لیس للکافرین علی المؤمنین سبیلا .

می شنیدم از یک نفر که لبنان رفته بود که در جواب یکی از
مجاهدین حزب ا... راجع به بحث تحریم کالاهای صهیونیستی در ایران تنها با سکوت و
شرمندگی جواب گفتم، و من هم حس کردم شرمنگی اش را...

آقای رییس جمهور ما مردم و شما رییس جمهور این مملکت اسلامی
کارهای بزرگ تر از این هم کرده ایم. این ها که با وجود مدد خداوند چیزی نیست.

خلیلی

نامهنظرات() 

رئیس جمهور منتخب 25 میلیون ایرانی

سلام علیكم

روزی كه به شما رای دادم،با این اطمینان بود كه كسی كه نامش را در برگه رای می نویسم،شخصی است كه لا اقل برای یك بار هم كه شده،صحیفه امام خمینی(ره) را خوانده است؛

"فلسطیین پاره تن اسلام است"، "اسرائیل غده سرطانی است"

من به عنوان یكی از آن 25 میلیون نفر،به اندازه همان یك برگه رایی كه نام شما را در آن نوشتم،به گردن شما حق دارم و روی   

همین حساب به خودم اجازه می دهم تا شما را به اندازه ی تمامی سال های ریاست جمهوریتان محكوم كنم.سال هایی كه در آن با اجازه شما كالاهایی با مارك های كوكاكولا،پپسی،فآنتا،نوكیا و هزار مارك كذایی دیگر در ایران اجازه فروش داشتند.

و من مطمئن بودم كه شما  صحیفه امام را خوانده اید!لا اقل برای یك بار!

امضا:ز-د

جمعه:17/دی/1389

(دانشجوی سال چهارم رشته فلسفه و كلام اسلامی-دانشگاه امام صادق علیه السلام)


نامه شماره:4

تاریخ:14/10/89

هوالغنی

آقای رئیس جمهور سلام!

می خواهم كوتاه اما بی پرده با شما سخن بگویم؛

باید بپذیریم كه امروز"افسانه یك میلیارد ونیم سطل آب پیر جماران به بایگانی تاریخ پیوسته است و در عوض یك میلیارد ونیم سبد خرید مسلمانان عالم از رود خروشان كالاهای صهیونیستی سرریز!

جای بسی تاسف است در روزگاری كه صدای اعتراض امت اسلامی نسبت به كفر و ظلم جهانی از همیشه بلندتر است،مافیای قدرت و ثروت جهانی هم چنان به بركت رزق حلال(!)این امت سر پا باشد!

آقای رئیس جهمور انقلابی!

ما دانشجویان انقلابی از شما كه فریاد عدالتتان در سازمان های خود فروخته بین المللی هم طنین انداز شده است،قاطعانه می خواهیم با ایمان به "ولن یجعل الله للكافرین علی المومنین سبیلا" در برابر واردات ننگین كالاهای صهیونیستی به كشور عزیز اسلامی مان،مقتدرانه ایستادگی كنید.

باشد كه برای همیشه اسرائیل از صحنه روزگار محو شود.

یكی از دانشجویان فلسفه و كلام اسلامی

دانشگاه امام صادق(ع)

            

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic